Oční péče          Trvalá na řasy          Prodlužování řas

 

Trvalá na řasy (s barvením řas)

 Odlíčíme a odmastíme řasy, pak je natočíme na miniaturní natáčky a potřeme gelovou trvalou – necháme působit 18min., poté setřeme a naneseme gelový ustalovač též na 18min. Pro lepší účinek vždy přikryjeme folií a ručníkem. Nakonec natáčky pomocí vody sundáme a řasy obarvíme.

                              cca 80 – 90 min.                                 590,- Kč

 

Trvalá na řasy (bez barvení řas)

 Odlíčíme a odmastíme řasy, pak je natočíme na miniaturní natáčky a potřeme gelovou trvalou – necháme působit 18min., poté setřeme a naneseme gelový ustalovač též na 18min. Pro lepší účinek vždy přikryjeme folií a ručníkem. Nakonec natáčky pomocí vody sundáme.

                              cca 70 – 80 min.                                 540,- Kč

 

 

Kosmetická procedura - trvalá na řasy

Trvalá na řasy se v posledních několika letech stala velmi oblíbenou a rozšířenou kosmetickou procedurou. Tato zkrášlující technika spočívá v natočení řas na malé natáčky, po jejichž sundání budou vaše řasy natočené a to po dobu až tří měsíců. Trvalá na řasy je vhodná jak pro dlouhé, tak i velmi krátké řasy.

Trvalá na řasy nahradí do určité míry i řasenku. Řasy se natočí na malinké natáčky a zhruba po 80-ti minutové proceduře dojde k jejich zvednutí. K takové kosmetické úpravě se používají přípravky s regeneračními účinky, díky nímž nedojde k porušení struktury řas.

 

Postup práce

  • Odlíčení očí nemastným odličovačem
  • Nanesení lepidla na řasy (co nejblíže ke kořínkům řas)
  • Na lepidlo se přiloží natáčka, která se také potře vrstvou lepidla
  • Malou tyčinkou se řasy přichytí na natáčku
  • Naneseme na řasy gel, přikryjeme oči a vše se nechá působit 15 – 20 minut
  • Poté odstraníme zbytek gelu, naneseme na řasy neutralizační tekutinu, překryjeme oči a opět necháme působit 15 - 20 minut
  • Nakonec se z řas odstraní všechny přípravky i natáčky a řasy se učešou

 

Trvalá na řasy a péče o ně

 Trvalá na řasy vašim řasám nijak neuškodí. Ale určitě je potřeba se o řasy starat a pokud se líčíte, používejte na odlíčení olejíček pro regeneraci řas. Taky by jste měly vědět, že oči se nesmí silně mnout, jelikož u slabých řas se mohou lámat tenké konečky, ale toto platí i bez trvalé. Trvalá na řasy podporuje přirozenost - vaše řasy jsou krásně natočené a můžete upustit od množství líčidel.

 

Kdy znovu možno podstoupit trvalou?

 Necháte-li si na vaše řasy natočit trvalou, další proceduru můžete podstoupit nejdříve po dvou měsících.

<-zpět   nahoru