Ruce              Nohy

 

Shellac                                                    cca 50 - 60 min.                  490,- Kč

Odstranění Shellacu                              cca 15 - 20 min.                    80,- Kč

Ruční malování nehtů                                                                          90,- Kč

Zdobení jednoho nehtu (obtisk)                                                         10,- Kč

 

 Krásně upravené a přirozené nehty by měly být ozdobou každé ženy. Jenže… někdy je dost těžké, máme tu však pomocníka v podobě kosmetické novinky, takzvaná metoda Shellac.  Pokud vám nyní na mysli vyvstaly umělé nehty přilepené pomocí speciálních přípravků a gelu, jste vedle. Shellac se totiž aplikuje na vaše přirozené nehty. Jak to tedy vlastně je?

Princip metody Shellac není nijak závratně složitý. Hlavní fígl spočívá v tom, že se na nehty nelepí žádné tipy - lepidla tedy není třeba. Plocha se pouze doplní velmi silným a odolným speciálním lakem, který se rovněž fixuje pod UV lampou po dobu 2 až 3 minut. Díky Shellac vzniká velmi krásné zdobení, které vydrží dlouho, jelikož je vlastně zapracované do nehtu. Jednoduše řečeno, nehty jsou vlastně „jen“ nalakované, nemusíte se již tedy více bát problému s plísněmi ve vrstvě mezi nehtem a tipem.

Krásné zdravé nehty až na tři týdny

 Je prokázáno, že metoda Shellac vydrží dva až tři týdny bez poskvrnky, a přesto se můžete věnovat činnostem, které běžně děláte. Máte raději extravagantní zdobení, nebo francouzskou manikúru? Obojí je možné. Můžete si vybrat dle vlastního vkusu a nehledět na barevné omezení, protože zde žádné neexistuje! Vybrat si můžete z široké škály, která čítá desítky odstínů. A pokud si přejete opravdu speciální barvičku, kterou nikdo nemá, odstíny se dají bez problémů individuálně namíchat. Tyto laky mají oproti ostatním jednu velkou výhodu, a tou je, že jsou krásně hladké a lesklé, nehty pak vypadají skutečně přirozeně a upraveně.

 Zkušená manikérka zvládne vytvořit nehty s pomocí Shellac během jedné hodiny včetně manikúry. Aplikace je totiž velmi snadná a praktická, navíc se nehty nepilují, takže navíc není co pokazit. Shellac není gelový lak, jak jsme je doposud znali. Jeho složení je unikátní, po dlouhou dobu a za pomocí průzkumu zákazníků vyvíjené specialisty. Z čehož plyne i jeho další výhoda, kterou je, že se gel neodlupuje. Je na nehtu natolik fixovaný, že vytvoří efekt několikanásobné síly nehtu přirozeného.

Zdobení nehtů

 Do Shellac gelu se dá zapravit jakékoli další zdobení, třeba glitry nebo kamínky v různých barvách, které pevně drží, protože jsou díky UV lampě zapraveny přímo do laku. Vyberete si z množství ozdob, a až dostanete pocit, že je čas na změnu, žádný problém. Lak i zdobení se dají kompletně odstranit během několika minut, ihned poté je možno nanést další Shellac.

Ať jste žena v domácnosti, které ratolesti nedají na chvíli pokoj, nebo vytížená manažerka, která nemá chvilku čas na sebe, metodu Shellac jistě oceníte. Starosti s nehty už nyní můžete hodit za hlavu.

 V našem studiu vám Shellac provedeme kvalitně a s individuálním přístupem. Je možno si ozdobit nejen nehty na rukou, ale také na nohou, a tak budete pořád perfektně sladěná a připravená pro všechny možné příležitosti.

<-zpět   nahoru