Diamantová mikrodermabraze

 

Ošetření diamantovou mikrodermabrazí bez kosmetického ošetření (vyčištění pleťovým mlékem, pleťovým čistícím tonikem, hloubkové ruční čištění – čištění mikrodermabrazí – nanesení séra –  maska dle pleti

cca 50 - 60 min.                                                          640,- Kč

 

Ošetření diamantovou mikrodermabrazí při kompletním kosmetickém ošetření (hloubkové ruční čištění – nanesení séra – maska dle pleti

cca o 10 - 20 min. (delší kosmetika)                        440,- Kč

 

Diamantová vakuová mikrodermabraze

 Je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí).

Využití
• vyhlazení jemných vrásek
• vylepšení vzhledu a odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
• hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
• snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
• zlepšení prokrvení
• odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
• rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)
Výhody
• žádné vedlejší nežádoucí účinky
• efektivní metoda pro všechny typy pleti
• účinná a naprosto bezpečná metoda
• jemná a šetrná metoda
• dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled
• velmi vhodné pro pleť citlivou na chemické přípravky
• výsledky viditelné po jediném ošetření
• komplexní program pro rejuvenaci pleti
• nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření

 

 Diamantová mikrodermabraze je velmi šetrná přístrojová metoda peelingu, kdy pomocí velmi jemných ošetření postupně docílíme zlepšení kvality pleti. Pleť se stává hladší, svěžejší, její tonus se zlepšuje, povrchní pigmentové skvrnky a póry se zjemní. Následně pak dochází k lepšímu vstřebávání a zvýšení účinku kosmetických přípravků, jako jsou krémy, gely, masky atd.
Metoda je velmi vhodná např. před aplikací samoopalovacího nástřiku, v rámci celkové preventivní péče o pleť a zároveň napomáhá:
• redukci rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
• barevnému sjednocení pleti, zmírnění nežádoucích pigmentací
• zlepšení prokrvení
• zlepšení jizviček po akné aj.
• redukci strií po těhotenství

 

 Výhodou této péče je také fakt, že po proběhlém sezení je pleť jen velmi lehce zarudlá, jakoby ze sluníčka, nejsou zde tedy skvrny, otok či jiné změny, které by mohly přitahovat pozornost okolí.
Ošetření je možno absolvovat např. i během polední pauzy /trvá cca 3/4 hodiny/, aplikace má téměř relaxační charakter.
Diamantovou hlavu lze měnit od nejjemnější po hrubší dle místa, které se chystáme ošetřovat (jemnější na obličej a dekolt, hrubší např. pro ošetření tvrdší kůže na loktech nebo chodidlech).
Pro dosažení uspokojivých výsledků léčby je vhodné absolvovat kúru několika ošetření podle typu pleti a biologického stáří.
Ošetření diamantovou mikrodermabrazí slouží k jemnému obrušování pleti a tím k odstraňování odumřelých kožních buněk.

JAK VLASTNĚ FUNGUJE DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE ?
 Diamantová mikrodermabraze je moderní neinvazivní bezbolestná metoda k odstranění vrchní vrstvy neživých kožních buněk, tvrdé kůže a jejímu změkčení, omlazení, zvláčnění a výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky.
Jemným pohybem aplikační koncovkou, jež je opatřena drtí přírodních krystalů diamantu různé hrubosti (hrubost korunky je zvolena ošetřujícím dle typu ošetření),
dochází k mírnému obrušování kůže, přičemž jsou středem koncovky (korunky) podtlakově odsávány odbroušené částice kůže. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž, což vede k potlačení otoků, stimuluje krevní oběh a detoxikaci kůže. Účinky mikrodermabraze vedou postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádané rejuvenaci (omlazení) pokožky.

K JAKÝM ÚČELŮM SE DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE POUŽÍVÁ ?
 Diamantová mikrodermabraze může působit na nedostatky kůže, jako například jizvy po akné, strie, poškození opalováním, stařecké skvrny, pigmentace, jemné vrásky, zvětšené póry a podobně.
Diamantová mikrodermabraze je zvláště vhodná v kombinaci s ošetřením intezivním pulzním světlem (IPL) při fotorejuvenaci pleti i v kombinaci s dermatokosmetickým ošetřením, jež příznivě potencuje.
Odstranění vrchních částic kůže napomáhá její přirozené a rychlejší obnově. Diamantová mikrodermabraze má srovnatelnou efektivitu jako chemický peeling bez nepříznivých efektů iritace a případného popálení.
Ošetřovat lze oblasti obličeje, paží, zad i nohou. Po ošetření doporučujeme ošetření bioterapie červeným laserem, jež má pro pleť zrychlené uklidňující a hojivé účinky.
Je logické, že rozsáhlých efektů nelze seriózně dosáhnout jedním ošetřením. Obecně se doporučuje absolvovat sérii čtyř až deseti ošetření v sedmi až desetidenních intervalech dle požadovaného efektu. Klienti mohou počítat s přibližně hodinovým, velmi příjemným odpočinkem, po kterém se mohou nalíčit a odejít s projasněnou pokožkou klidně do divadla.Efekt je totiž velmi patrný již po prvním ošetření.

<-zpět   nahoru