Ultrazvuková špachtle

 

 Ošetření ultrazvukovou špachtlí bez kosmetického ošetření (odlíčení očí, vyčištění pleťovým mlékem, pleťovým čistícím tonikem, změkčení pleti změkčovadlem, ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí - peeling - odstranění nečistot, černých teček a odumřelých buněk, kavitace - omlazení a rozjasnění pleti, lifting - velmi jemnou mikromasáží obnovujeme pružnost)

cca 40 - 50 min.                                                           540,- Kč

 

 Ošetření ultrazvukovou špachtlí při kompletním kosmetickém ošetření (peeling - odstranění nečistot, černých teček a odumřelých buněk, kavitace - omlazení a rozjasnění pleti, lifting - velmi jemnou mikromasáží obnovujeme pružnost)

cca o 10 – 20 min. (delší kosmetika)                        340,- Kč

 

 

Skin Scrubber

 Není jen ultrazvukový přístroj, pracuje také se stejnosměrným (galvanickým) proudem. Podstata přístroje spočívá ve využití ultrazvukových biodynamických vln. V ošetřované tkáni se mění tlak, částečky tkáně se začnou pohybovat sem a tam v rytmu frekvence ultrazvuku. Při takto rychlém pohybu vzniká tření, jehož následkem je dále vznik tepla. Kromě toho dochází také k určitému druhu „biomechanické mikromasáže“. Teplo a mikromasáž způsobují roztahování cév a tím lepší zásobování buněk kyslíkem a živinami, rozšiřuje se mezibuněčný prostor, aktivuje se mezibuněčná tekutina a odvod zplodin metabolismu a celá tkáň se takto „čistí“ zevnitř. Čištění pleti ultrazvukem působí příznivě na kuperosu (popraskané žilky), zlepšení hydratace, léčí akné a má řadu dalších vysoce pozitivních účinků. 

Ultrazvuk spolu s vhodnými desinkrustačními přípravky pomůže uvolnit ucpané póry, zmírnit nežádoucí pigmentaci (působením na melanin) a mílie, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a rozjasněná. Při ošetření je klientce zaručena maximální bezpečnost a vysoká účinnost.Předností čištění pleti ultrazvukem je bezbolestné a velice efektivní čištění pleti do hloubky. Přístroj Skin Scrubber Peeling pracuje v několika fázích:

 

-          čištění pokožky

-          vpravování sér do pokožky

-          zažehlení sér a zklidnění podrážděné pokožky

<-zpět   nahoru