Laser

     

            1 ošetření                                    230,- Kč

  Kúra    5 ošetření                                  1035,- Kč  

Kúra  10 ošetření                                  2070,- Kč

 

Biostimulační laser

Biostimulační laser v kosmetice má již své nezastupitelné místo. Slouží nám k péči o povrchovou vrstvu kůže, aby naše péče byla co nejúčinnější. Je velmi dobrým pomocníkem při řešení problémů na pleti a prevencí. Je vhodný pro jakoukoliv pleť a věk, hojí záněty, regeneruje pleť a nemá žádné vedlejší účinky. Laser je zařízení používané pro neinvazivní laserovou terapii. Lasery fungují na principu biostimulace –  ATP energizuje buňku a tak probíhá rychlejší reprodukce, což vede k větší produkci kolagenu. Biostimulační laser rovněž podporuje výměnu přes buněčnou stěnu. Oba tyto efekty vedou ke zdravější kůži a snížení léčebné doby. Laserová terapie nezpůsobuje bolest, poranění či zarudnutí. Pravidelná aplikace viditelně zmírňuje projevy stárnutí. V případě pupínků nebo malých poranění a modřin, zvýšené hojení je patrné již během prvního dne.

 

Použití v kosmetice

Akné – jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle. Těžší formy akné vyžadují důkladnější péči, proto se většinou nabídne speciální laserový gel a kúru 10 ošetření – kúra je nezbytná.

Alopecie – podpůrná péče, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

Ekzém – laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby. Pozor! Neřeší problém alergie jako takové.

Opar – jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří laserem ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům. Ošetření dle potřeby.

Vrásky – laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů. U mladší udržované pleti postačí 1x měsíčně.  Laserové světlo pronikne pouze pod povrch pleti a postará se o to, aby se uvolněná kolagenová vlákna opět zpevnila. V případě vzniklých vrásek doporučujeme kúru 5 – 10 ošetření. Účinek laseru přetrvává velice dlouho.

Depilace – aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. Nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

Hojení nehtových lůžek – laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

Jizvičky po akné – péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.

Jizvy – laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

Strie – regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži. Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto  případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění.

Kuperóza – červené žilky. Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších . Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

Poruchy pigentacespolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodávám energii použitým v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 ošetření a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

V kosmetice se laser používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.

<-zpět   nahoru