Ultrasonic - mezoterapie bez jehel

 

 Je to nejmodernější přístroj na hlubokého vstřebávání aktivních látek do kůže (sér, masek). Díky tomu následuje zprůchodnění nových cest pro zavádění aktivních látek bez použití jehel. Bezjehlová mezoterapie - je neinvazivní technika, která pomáhá redukovat vrásky.Používáme při kosmetickém ošetření.

cca 30 min.                                                390,- Kč


 Ultrazvuky jsou vlny, které překračují práh slyšitelnosti (krátké impulsy , od 20000 Hz). Energie, která vzniká ultrazvukem, proniká skrz tkáně i svaly a tak přispívá k aktivování buněčné blány. Tyto vlny se využívají k zákrokům na tváři a těle. Díky nim dochází k oživení buněk, očištění kůže, odstranění celulitidy a aplikování aktivních látek do hloubky.

Výskyt vrásek je přirozeným důsledkem stárnutí. V průběhu stárnutí dochází ke zhoršení hydratace pokožky a k redukci tvorby elastilových a kolagenových vláken. Jedním z podstatných faktorů je také výskyt volných radikálů. Obecně vzato, tento jev není možno zastavit, ale jeho průběh můžeme výrazně zpomalit.

 

Ultrasonic - (mezoterapie bez jehel)

 Je to nejmodernější technika hlubokého vstřebávání aktivních látek do kůže. Zařízení využívá fyzický jev, který se vyskytuje v buněčných blánách a v rohové vrstvě kůže, a který je vyvolán cílenými elektrickými impulsy. Díky tomu následuje zprůchodnění nových cest pro zavádění aktivních látek bez použití jehel. Bezjehlová mezoterapie - je neinvazivní technika, která pomáhá redukovat vrásky. Přístroj je určen pro moderní kosmetické ošetření, neinvazivní mezoterapii, bez použití jehel. Při ošetření nedochází k porušení kůže, krvácení a pod. Mezoterapie mnohonásobně zvyšuje pronikání účinných kosmetických látek do kůže a tím zvyšuje jejich účinek a výsledný efekt.

Přístrojem lze úspěšně provádět ošetření na

 OBLIČEJI:
lifting, regeneraci pleti, hydrataci pleti, ošetření pleti po soláriu, ošetření hyperpigmentace, akné a jizev po akné, mimických vrásek, vrásek, rozšířených pórů, mastné a hrubé pleti.

 TĚLE:
ošetření celulitidy, strií, lokální odbourání tukových zásob, zpevnění podkožního vaziva, lifting kůže.

Výhody:

-          sníží melanin a tím vybělí pokožku

-          vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladiství vzhled

-          zlepší krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus

-          dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu

-          urychlí vstřebávání výživy

 

Výsledky:

     - viditelné vyhlazení hlubokých i jemných vrásek, váčků pod očima

     - pleť je rozzářená, zpevněná, očištěná, vzdušná

Zjemňuje trombus
 V případě výskytu narušených kapilár (tvorba červených teček) je možno pomocí vhodných preparátů a pomocí ultrazvukových vln obnovit, urychlit krevní oběh a pomoci tak k uzdravení pokožky – kapilár.

Odstraňuje jizvy po operaci a strie

 Použitím vhodné séra a pomocí přístroje se aplikujte do pokožky.

Obnovuje přirozenou barvu pleti

 Abnormální kožní pigment je obvykle léčen bělením. Účinek těchto metod je však poměrně nízký. Po ošetření ultrazvukem ve spojitosti s vhodným sérem je výsledek úžasný.

Odbourává a odstraňuje abnormální pigmentové skvrny pod kůží

 Skvrny na tváří jsou obvykle odstraňovány mražením, broušením atd. Výsledků lze taktéž dosáhnout pomocí ultrazvuku a speciální pasty. Doporučená léčba zahrnuje 10 procedur, s týdenní přestávkou po 5 procedurách.

Zabraňuje a odstraňuje obličejové vrásky

 Vrásky jsou znakem stárnutí. Je-li přístroj používán společně s vysoce účinným prostředkem, vrásky jsou minimalizovány a novým vráskám je časově předcházeno.

Odstraňuje vrásky pod očima a tmavé skvrny v oblasti očí

 Některé nepříznivé faktory, jako je pokles katabolismu způsobuje tvorbu  nadbytečné tekutiny v toku lymfy. Tím může docházet k nahromadění vody, přebytečného tuku pod očima – tvorba vrásek. Kromě toho, může k těmto změnám přispívat i krátký spánek, únava a přetížení krevního oběhu, které taktéž přispívají k tvorbě očních zčernalých skvrn.

Masáž ultrazvukem urychluje cirkulaci krve a odstraňuje nepotřebné vrstvy kapalin a tuků.
Teplo uvolněné ultrazvukem pomáhá rozpouštět tukové tkáně.

Zjemňuje a léčí akné

 Existují různé druhy akné – hnisavé, nodulární, oteklé a bolestivé atd.

Ke vzniku tohoto akné, dochází díky přetížení nebo zánětu cév – tato problematika pleti  je obtížně léčitelná. Je lepší používat postup, který je možné ultrazvukem účinně léčit

Pomalu masírujte místo akné okolo 1 minuty.

Léčí odlupující se pokožku
 Pomocí ultrazvuku, parafínu, účinných sér apod. můžeme minimalizovat toto onemocnění kůže.

<-zpět   nahoru